صفحه اصلي > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک

85 درصد تسهیلات بانکی در مناطق محروم را ضمانت می کنیم

مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک گفت:در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تسهیلات اعطایی نظام بانکی و موسسات مالی را تا 85 درصد اصل و سود آن تضمین می کنیم. 

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صنایع کوچک محمدحسین مقیسه در جلسه کارگروه حمایت از تولید در استانداری ایلام گفت:

این صندوق برای حمایت از فعالیت ها و سرایه گذاری در صنایع کوچک انواع ضمانت نامه های اعتباری و پیمانکاری را صادر می نماید.

وی گفت: حمایت از صنایع کوچک یکی از اولویت های مهم دولت دوازدهم می باشد و در سالی که به نام تولید و اشتغال نامگذاری شده است اقدامات مختلفی برای حمایت از تولید انجام میشود.

مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک تصریح کرد این صندوق برای صنایع کوچک وثایق سهل تری را نسبت به نظام بانکی دریافت می کند تا یکی از مشکلات صنایع کوچک که ناتوانی در تامین وثیقه برای تسهیلات نظام بانکی می باشد  را مرتفع نماید.

مقیسه توضیح داد:نظام بانکی برای صدور ضمانت نامه های پیمانکاری برای صنایع کوچک به دلیل داشتن چک برگشتی ،بدهی معوق و... با محدودیت هایی مواجه می باشد به همین دلیل یکی از محصولات جدید صندوق ضمانت صنایع کوچک صدور ضمانت نامه های پیمانکاری برای فعالان صنایع کوچک بدون محدودیت های ذکر شده می باشد.

گفتنی است در پنجمین روز از هفته دولت مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک در سفر یکروزه به استان ایلام از چند واحد صنعتی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت .همچنین در کارگروه حمایت از تولید استان ایلام توضیحات کاملی برای مدیران عامل بانک های استان ،نمایندگان دستگاههای دولتی و فعالان بخش خصوصی در مورد خدمات صندوق ارائه کرد.


١٤:٤٦ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨١٣    /    تعداد نمایش : ١٨٣