صفحه اصلي > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در پنجمین روز از هفته دولت

مسائل صنایع کوچک استان ایلام بررسی شد

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در دیدار با استاندار ایلام مسائل ،مشکلات و ظرفیت های صنایع کوچک را با حضور رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام مورد بحث و بررسی قرار دادند. 

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صنایع کوچک استاندار ایلام در این جلسه گفت:استان ایلام دارای توانمندی و ظرفیت های مناسبی برای توسعه صنعتی ،معدنی و تجاری می باشد که برای تحقق آن باید تلاش و همت بیشتری از سوی همه دستگاهها و نهادها صورت گیرد.

مهندس مروارید گفت:با توجه به آمار ارائه شده صنایع کوچک این استان به خوبی توانسته اند از خدمات و ظرفیت های صندوق ضمانت صنایع کوچک استفاده نمایند. وی گفت: نیاز است برخی محدودیت های مالی و قانونی صندوق برطرف شود تا بتواند خدمات بهتری به صنایع کوچک ارائه کند.

در این جلسه مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک گفت :استان ایلام در استفاده از خدمات و محصولات این صندوق رتبه مناسبی دارد و ما آمادگی داریم برای حمایت از صنایع کوچک استان هرگونه همکاری را داشته باشیم.محمدحسین مقیسه گفت: صنایع کوچک جایگاه بالایی در توسعه صنعتی و اقتصاد کشور دارد و در سال تولید و اشتغال دولت دوازدهم برنامه های ویژه ای برای حمایت از صنعت در نظر گرفته است.

وی افزود: یکی از مشکلات صندوق عدم سرمایه کافی ،محدودیت های قانونی ،عدم اطلاع مناسب صنعتگران از خدمات این صندوق میباشد که تلاش داریم این موانع را برطرف نماییم.

در این دیدار آخرین وضعیت صنایع کوچک و همچنین واحدهایی که از خدمات صندوق استفاده نموده اند و یا خواهان بهره مندی از ضمانت نامه ها می باشند مورد بررسی قرار گرفت.

در سفر یکروزه مدیرعامل صندوق ضمانت صنایع کوچک حضور در کارگروه حمایت از تولید و بازدید از واحدهای صنعتی استان صورت گرفت. 


١٤:٥٧ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨١٤    /    تعداد نمایش : ١٤١